• Sepetim

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  HerBoyKoli'de size uygun yüzlerce
  ürün bulabilirsiniz.


  😊😊😊 Alışverişinize sizin için önerdiğimiz ürünlere şimdi göz atarak başlayabilirsiniz..!
  - Koli Çeşitlerine Gözat
  - Kutu Çeşitlerine Gözat


  Yada Hiç Sıra Beklemeden Bize Ulaşabilirsiniz
  Şimdi Ara... 0216 661 66 66

HERBOYKOLİ.COM | HERBOYKOLİ AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

HERBOYKOLİ AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. KİMDİR?
HERBOYKOLİ AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Kuruluşu 1987 Yılından günümüze iş dunyasına ürün ve hizmetlerimizi sunmaktadır. Bünyesinde bulunan Grafik tasarım birimi ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda grafik tasarım yapmaktayız. Şirketinize özgü kurumsal kimlik, logo çalışmaları, markalarınıza yönelik reklam çalışmalarına maliyetleri düşük ve etkili sonuçlar doğuracak çözümler üretmeye çalışmaktayız. Matbaa ürünlerimizi kendi matbaamızda imal etmekteyiz. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile ürün ve hizmetlerimizi güleryüzle sunmaktayız.

HERBOYKOLİ AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.'nın Dikkat Ettiğimiz Bazı Hususlar Aşağıdaki Gibidir
Üretimde her aşama, bir sonraki aşamanın başarısına ya da başarısızlığına zemin oluşturur. Başarı zinciri, bu nedenle daima en zayıf halkası nispetinde sağlamdır. Mükemmellik yalnızca teknolojiyle değil, insan akıl ve dikkatiyle üretilir.
İyi bir baskının tüm süreçlerde kalite ve dikkat gerektirdiğinin bilinciyle, baskılı işinizle ilgili bütün süreçler matbaamız bünyesinde yapılır ve denetlenir.
Matbaamızın bünyesinde yer alan mücellithane birimi, baskı işleminin sonlandırılma aşamasındaki süreçleri üstlenir. Kesim, katlama, tel ve iplik dikiş, ciltleme, şrinkleme ve poşetleme, ambalaj işlemleri bu birimde gerçekleştirilir.
Her şey, öncesiyle ve sonrasıyla bir bütünün parçasıdır. Bu nedenle mükemmellik, öncenin ve sonranın performans bütünlüğüdür. Ayrıntı, toplam kalitenin en önemli öğesidir.
HERBOYKOLİ AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.; baskı öncesi ve baskı sürecine ilişkin tüm hizmetleri kendi bünyesinde sağlayan, buna ilişkin tüm altyapıyı barındıran bir kollektif baskı üretim merkezidir. Üretim performansının toplam kalite ile mümkün olduğunun bilinciyle hareket etmekteyiz.
Üretim anlayışımızın ve baskılı işlerimizin, kurumsal imajınızın bir parçası olduğunu biliyoruz... Bu nedenle, bastığımız malzemenin her adetinde, baskı kalitemizi ve mükemmelliğin standartlarını yeniden üretmeye özen gösteriyoruz.


HERBOYKOLİ AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. | HERBOYKOLI.COM ANAFAALİYET VE PROFİLİ


herboykoli.com Güvencesiyle; İnternet ortamında satış hizmetlerinin yaygın olduğu bu dönemde, imalatını yaptığımız ürünleri herboykoli.com olarak İnternet ortamında güvenli bir şekilde, kutu koli ambalaj malzemeleri, paketleme kutuları, giysi kutuları, gıda kutuları, ofset baskılı baskısız kutu koli ürünlerini en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz. Her yerde ihtiyaç duyabileceğiniz Ofis veya evinizi taşıyacaksınız? Çok fazla ürün seçeneği ve en iyi fiyatları sizlere sunma politikamız ile istediğiniz ebatlardaki kutu koli balonlu naylon ambalaj ürünlerini aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinize teslim ediyoruz. Taşıma esnasında kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Önceleri evimizi taşırken bakkal market dolaşarak rica ile bulmaya çalıştığımız kutu ve kolilere ulaşmak artık herboykoli.com ile çok kolay! Koli, kutu, balonlu naylon, streç, baloncuklu ambalaj yastıkları, taşıma hurçları, vakumlu torbalar balonlu zarflar ve taşınma koli setlerini birçok seçeneklerle sizlere sunuyoruz. Üstelik herboykoli.com olarak yalnızca Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Nerede olursanız olun web sayfalarımız üzerinden istediğiniz adrese gönderilmek üzere sipariş oluşturabilirsiniz. herboykoli.com olarak tüm kullanıcılarımıza en kaliteli ürün güvenli alışveriş ortamı ve hizmeti mümkün olan en iyi fiyatlarla ve en hızlı şekilde sunmaya çalışmaktayız. Çok geniş ürün yelpazasi en uygun fiyatlar ve farklı ödeme seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak için çalışıyoruz. Siparişini oluşturmaya zaman bulamayan veya benzeri sebepler ile sitemizde siparişlerini tamamlayamayan müşterilerimiz içinde çözüm buluyoruz. Web sitemizde bulunan Kutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri vb. birçok ürünlerden birini veya birkaçını seçtikten sonra, Bize 0216 661 66 66 numaramızdan ulaşarak hızlıca siparişlerinizi ulaştırabiliriz. Sadece sipariş işlemi sırasında değil sipariş öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini %100 en üst seviye de tutmak için gereken tüm işlemleri yapmak için çaba harcıyoruz.. Tüm sosyal medya kanallarımızda müşteri desteği vererek tüm soru ve öneriler için iletişimde kalmaya güncel bilgileri daima müşterilerimize aktarmaya çalışıyoruz. Böylelikle müşterilerilerimiz sadece çağrı merkezimiz aracılığı ile bize ulaşmak zorunda kalmıyor ve anlık iletişim olanağını da kullanarak işini kolayşatırmış olacaktır. Siz de kKutu, Koli, Ambalaj Malzemeleri, Baskılı & Baskız Kutu Tipleri ve birçok ürünü en uygun fiyatlarla satın almak, sorunsuz bir şekilde alışveriş yaparak, alışveriş sonrasında siparişlerinizin en hızlı şekilde aynı gün kargo ile en kısa sürede adresinizde olmasını istiyorsanız rahatlıkla herboykoli.com'u tercih edebilirsiniz.