• Sepetim

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  HerBoyKoli'de size uygun yüzlerce
  ürün bulabilirsiniz.


  😊😊😊 Alışverişinize sizin için önerdiğimiz ürünlere şimdi göz atarak başlayabilirsiniz..!
  - Koli Çeşitlerine Gözat
  - Kutu Çeşitlerine Gözat


  Yada Hiç Sıra Beklemeden Bize Ulaşabilirsiniz
  Şimdi Ara... 0216 661 66 66

HERBOYKOLİ AMB.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. | SİTE GÜVENLİĞİ ve İLKELER

Güvenlik Tedbirlerimiz
Güvenliğiniz ve güveniniz bizim için önemli!
herboykoli.om'da Yapacağınız alışverişlerinizin güvenli olması için güvenlik önemleri web sitemizde en üst seviyede uygulanmaktadır.
Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde, saklı tutulmaz paylaşılmaz veya üçüncü bir şahıs tarafından görüntülenemez.
herboykoli.om SSL sertifikalıdır. Alındığına dair web iste URL'sinde görüntülenmektedir. Güvenlidir ibaresi görmeden lütfen işlem yapmayınız.
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standarında şifrelenmiştir. Bu sayede, herboykoli.om'da yapacağınız ziyaret ve alışverişiniz sırasında herhangi bir şekilde kredi kartı, üyelik bilgileri ve benzeri kişisel bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından okunması ya da ele geçirilmesi, paylaşımasının önüne geçilmiş gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimiz dilediği zaman iletişim kanallarımızı kullanarak bizden güvenlik tedbirleri ile alakalı döküman talep edebilir.
herboykoli.om Üzerinden Siz müşterileirmizden talep edilen mali bilgiler, Adres Tc No vs. satın aldığınız ürünleri faturalamak için kullanılmaktadır başka amaçlar doğrultusunda kullanılmaz.
herboykoli.om'da bir ürün satın aldığınızda, size ait mali bilgilerin işleminizi gerçekleştirmek için gerekli kurumlara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmiş olursunuz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, CVV2 , Başkasının eline geçilmiş kart, son kullanma tarihi gibi gerekli tüm mali bilgileri içerir.
Aynı zamanda, Visa ve Mastercard tarafından elektronik ortamda güvenliği arttırmak amacıyla geliştiren 3D Secure sistemi de aktiftir. Bu sistem ile herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilebilmektedir.